Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

Aktualności

15 marca 2017 15:26 | Aktualności

XXI eliminacje Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych w halowej piłce nożnej
Reprezentanci  Gminy Rząśnik zajęli drugie miejsce w eliminacjach XXI Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych, jednostek organizacyjnych gmin oraz organizacji pozarządowych rozegranych w dniach 11-12 marca w Mrągowie.

W rozegranych w Mrągowie udział wzięło trzynaście zespołów reprezentujących samorządy  z czterech województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i kujawsko-pomorskiego.

W pierwszej fazie zawodów zespół z Rząśnika pokonał po 2:1 samorządowców z Radomia i Mielnika oraz zremisował z Nowym Dworem Mazowieckim. Pozwoliło to zająć drugie miejsce w grupie  i uzyskać awans do kolejnej fazy rozgrywek. W niej rząśniczanie rozpoczęli zmagania od remisu 1:1 z Mrągowem, a następnie po raz drugi ograli Mielnik, by zakończyć ten etap wygraną 4:1 z Bielskiem Podlaskim. Oznaczało to awans samorządowców z Rząśnika.

Decydujące mecze rozgrywano w niedzielę. W pierwszym z meczy półfinałowych Rząśnik zagrał z Legionowem. O zwycięstwie w tym spotkaniu zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy z Rząśnika, uzyskując tym samym awans do finału! W nim zmierzyli się z gospodarzami rozgrywek, którzy okazali się mało gościnni, wygrywając 1:0.

Drugie miejsce to jednak duży sukces przedstawicieli Urzędu Gminy Rząśnik. Pozostawianie w pokonanym polu reprezentantów wielu większych jednostek samorządowych stanowi znakomitą promocję gminy.

Skład drużyny Gminy Rząśnik: Paweł Kołodziejski, Paweł Abramczyk, Sławomir Nowacki, Krzysztof Drzymała, Michał Piotrowski, Patryk Todorowski, Jarosław Wyszyński, Piotr Wyszyński, Grzegorz Abramczyk, Łukasz Abramczyk

Przedstawiciel oficjalnej delegacji: Paweł Kołodziejski –Wójt Gminy, Sławomir Nowacki – Zstępca Przewodniczącego Rady Gminy, Paweł Abramczyk – Zastępca Wójta

 

Przeczytano: 674 razy.| Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Zdjęcia:

Dobry start lepsza przyszłość