Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

O gminie

 kolodziejski2.jpg [192x292]

Serdecznie Witam Państwa na oficjalnej stronie internetowej poświęconej Gminie Rząśnik. Mam nadzieje, że dostarczy ona wszelkich informacji, którymi są Państwo zainteresowani. Mieszkańcy i petenci mogą śledzić pracę władz samorządowych, urzędu gminy i jego jednostek. Stałym zadaniem które przed sobą stawiamy, jest dostarczenie na bieżąco informacji na temat naszych nowości i innowacji, oraz ofert.

Informacje turystyczne i kulturalne, mam nadzieję, zainteresują Państwa do tego stopnia, że zdecydujecie się odwiedzić Rząśnik i jego piękne okolice, jeżeli jeszcze tu nie byliście. Ogromny potencjał Gminy Rząśnik to 100% zwodociągowania i 30% skanalizowania oraz perspektywy jej dynamicznego i zrównoważonego rozwoju są gwarancją satysfakcji dla wszystkich tych, którzy właśnie będą tutaj mieszkać, wypoczywać i inwestować.

To idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie ciszę, spokój i piękno przyrody. Na dodatek położone w centralnej Polsce, w województwie mazowieckim, 70 km od Warszawy. Uroki doliny rzeki Narew, piękne lasy Puszczy Białej pełne grzybów, jagód i wszelkiej zwierzyny, przy jednoczesnej bliskości stolicy sprawiły, że Rząśnik już teraz chętnie odwiedzają turyści. Wielu ma tu swoje działki letniskowe. Są też i tacy, którzy opuścili wielkomiejskie przestrzenie, by tu zamieszkać!

 

Z całego serca zapraszam do naszej gminy.


Mieszkańcom życzę pomyślności i zadowolenia z zamieszkania w naszej Gminie,
Przedsiębiorcom - owocnych inwestycji i rozwoju firmy,
Turystom - dobrego wypoczynku i miłego spędzenia czasu.

Zapraszam do Rząśnika!

 

Wójt Gminy  

 PAWEŁ KOŁODZIEJSKI

 

 

 

 

 

STOP wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Rząśnik (024)
STOP wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Rząśnik (151)