Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

Aktualności

04 czerwca 2018 12:05 | Aktualności

,,Piknik Rodzinny- Dzień Dziecka’’

Dnia 3 czerwca 2018r. przed budynkiem Urzędu Gminy w Rząśniku, po raz kolejny odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany przez Wójta Gminy Rząśnik -Pana Pawła Kołodziejskiego.

Program animacyjny prowadzili aktorzy z Agencji Artystycznej PRO- ARTE, przedstawiając  „Zabawę w Dziki Zachód”. Proponowane przez nich gry, zabawy i konkursy z nagrodami rzeczowymi i słodyczami cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci. Chętnie brali w nich udział również rodzice ze swoimi pociechami. Dla mam uczestniczących w zabawach, z okazji ich minionego święta, także przygotowano różne upominki. Piknikowi towarzyszyły stoiska handlowe, stoisko ,,kosmetyczne’’- malowania buziek oraz ,,dmuchańce’’ i basen  z łódeczkami do pływania z wolnym wstępem dla wszystkich uczestników pikniku. Bardzo trafnym punktem imprezy okazały się pokazy stoisk naukowych- „Nie taki mokry lód” oraz „Fabryka zabawek naukowych” - wykonane przez Funiversity Sp. z o.o. z Warszawy.

W pikniku wzięła również udział Ochotnicza Straż Pożarna w Rząśniku. Panowie strażacy pokazali dzieciakom sprzęt strażacki, strój bojowy i kombinezon do usuwania gniazd szerszeni  oraz opowiedzieli o swojej pracy. Zaprezentowali również „płaszcz wodny”, który wywołał mnóstwo radości przebiegających przez niego dzieci.  Imprezie towarzyszyła piękna słoneczna pogoda                            i przemiła rodzinna atmosfera.

Wszystkim dzieciom w dniu ich święta- dużym i małym życzymy dużo uśmiechu i ,,pogody ducha” oraz radości z kolejnych dni.

Wójt Gminy Rząśnik składa podziękowania OSP w Rząśniku, wszystkim uczestnikom oraz osobom, które aktywnie włączyły się w organizację pikniku.

 

Zainteresowanych zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Przeczytano: 535 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

STOP wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Rząśnik (024)
STOP wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Rząśnik (151)
Dobry start lepsza przyszłość