Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

Aktualności

20 listopada 2018 08:30 | Aktualności

Piękny Jubileusz 100-lecia urodzin.

Piękny Jubileusz 100-lecia urodzin.

 

W dniu 18 listopada 2018 roku piękny jubileusz 100-lecia urodzin obchodziła mieszkanka Porządzia - Pani Anna Abramczyk (ur. 15 listopada 1918r.).

Dzień ten Jubilatka spędziła w gronie licznie zgromadzonej rodziny, sąsiadów i przybyłych gości.

Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w intencji Jubilatki w kościele parafialnym  pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w  Porządziu, którą celebrował  ks. kan. Stefan Ceberek.

Życzenia i gratulacje Szanownej Jubilatce złożyli: przedstawiciele Rady Parafialnej i społeczności szkolnej z Porządzia, księża parafii Porządzie – ks. kan. Stefan Ceberek i ks. Bronisław Godoń, Wójt Gminy Rząśnik Pan Paweł Kołodziejski, z-ca Wójta Pan Paweł Abramczyk, kierownik GOPS w Rząśniku Pani Agata Kujawa oraz bliscy, sąsiedzi i znajomi.  Pan Wójt w swoim liście gratulacyjnym podkreślił, że:

,,Dzisiejszy Jubileusz to niecodzienna i doniosła chwila.

Sto lat, to czas, który dla większości z nas - zwłaszcza na początku drogi życiowej - wydaje się nie do osiągnięcia… To czas, w którym zebrać można mnóstwo cennych doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia   i niezmiernej radości.

Wierzę, że dla Pani bliskich są one źródłem drogocennych rad i wskazówek, a dla całej społeczności naszej Gminy - pozostają nieocenionym dziedzictwem.

Cieszę się, że Pani oraz cała Pani rodzina dajecie nam wszystkim świadectwo zgodnego życia w rodzinnej harmonii, miłości i poszanowaniu.

Z okazji 100 rocznicy urodzin składam serdeczne gratulacje i gorące życzenia zdrowia, pomyślności, miłości bliskich i wielu następnych lat szczęśliwego i pogodnego życia.”

Dalsza część uroczystości miała bardziej osobisty charakter i przebiegała w prawdziwie rodzinnej atmosferze.

Pani Annie gratulujemy tego pięknego Jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo, dużo zdrowia, by każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych.

 

 

Przeczytano: 855 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

STOP wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Rząśnik (024)
STOP wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Rząśnik (151)
Dobry start lepsza przyszłość