Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

Aktualności

07 sierpnia 2019 13:04 | Aktualności

Wesołe lato z Disco Polo 2019

Dnia 04.08.2019 roku Gmina Rząśnik zorganizowała festyn rodzinny ,,Wesołe lato z Disco Polo 2019'', który zgromadził wiele osób, również z poza naszej gminy. Festyn rozpoczął się o godzinie 16.30. dwugodzinnym programem animacyjnym, w którym uczestniczyły dzieci wraz z rodzicami, zdobywając liczne nagrody, m.in. talony na wesołe miasteczko, lody, gofry, sorbet, watę, popcorn, sprężynki ziemniaczane, kosmetyki, biżuterię, zabawki, słodycze i wiele innych. Fundatorami nagród były stoiska handlowe, gastronomiczne i wesołe miasteczko.

O godz. 19.00 rozpoczął się blok koncertowy, w którym zagrały zespoły:

- ,,Gesek”- zespół, którego pomysłodawcą, liderem oraz autorem piosenek jest Łukasz Gesek. Zespół znany jest z takich przebojów jak: "Dziewczyna w bikini", "Nago, Nago...", czy "Na koncercie w dyskotece".
- ,,ERATOX”- założycielem grupy jest Przemysław Budka. Zwycięzcy 3 edycji Disco Star. Członkowie to: Przemek, Marcin, Patryk i Maciek. Zadebiutowali m.in. utworami: „ZAKOCHAJ SIĘ” czy „W SERCU ZAMIESZKAJ”.

- ,,Soleo” - uczestnicy Programu Muzycznego DISCO STAR w POLO TV. Soleo nie przestaje zaskakiwać utworami takimi jak: „SKAZANI NA KOBIETY”, „JA SIĘ Z TOBĄ NIE OŻENIĘ” czy „CAŁOWAŁAŚ PRZYTULAŁAŚ”.

- ,,Miły Pan”- uczestnik DISCO STAR, gdzie po raz pierwszy publicznie zaprezentował swój utwór KRÓLOWA. Jego przebój pod tytułem „Małolatki” bije rekordy wyświetleń!

Zespoły zgromadziły przed sceną wielu fanów, którzy wspólnie z nimi śpiewali znane piosenki, dobrze się przy tym bawiąc i dostając płyty od zespołów.

W trakcie festynu można było skorzystać z wesołego miasteczka, stanowisk gastronomicznych i handlowych.


Zapraszamy do galerii zdjęć.

Przeczytano: 361 razy.| Wydrukuj|Do góry

Festyn rodzinny - Wesołe lato z Disco Polo

STOP wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Rząśnik (024)
STOP wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Rząśnik (151)
Dobry start lepsza przyszłość