Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

Aktualności

25 listopada 2019 12:03 | Aktualności | Źródło: BIP - Urząd Gminy Rząśnik

Piękny Jubileusz 100-lecia urodzin.

 

 

Piękny Jubileusz 100-lecia urodzin.

W dniu 21 listopada 2019 roku piękny jubileusz 100-lecia urodzin obchodziła mieszkanka Wincentowa - Pani  STANISŁAWA  STRĄCZEWSKA.

Dzień ten Jubilatka spędziła w gronie rodziny i przybyłych gości.

Życzenia Szanownej Jubilatce złożyli: Wójt Gminy Rząśnik Paweł Kołodziejski, Wicestarosta Powiatu Wyszkowskiego  Leszek Marszał, kierownik Placówki Terenowej KRUS w Wyszkowie Pani Iwona  Wyszyńska, ksiądz proboszcz parafii w Nowym Lubielu Wojciech Goryszewski i ks. wikary Janusz Saniewski,  przekazując na ręce Pani Stanisławy wiązanki kwiatów, prezenty oraz listy gratulacyjne.                                                                                                                                    

Pan Wójt w liście gratulacyjnym podkreślił, że:

,,Dzisiejszy Jubileusz to niecodzienna i doniosła chwila. Sto lat, to czas, który dla większości z nas - zwłaszcza na początku drogi życiowej - wydaje się nie do osiągnięcia… To czas, w którym zebrać można mnóstwo cennych doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia   i niezmiernej radości. Wierzę, że dla Pani bliskich są one źródłem drogocennych rad i wskazówek, a dla całej społeczności naszej Gminy - pozostają nieocenionym dziedzictwem. Cieszę się, że Pani oraz cała Pani rodzina dajecie nam wszystkim świadectwo zgodnego życia w rodzinnej harmonii, miłości i poszanowaniu.

Z okazji 100 rocznicy urodzin składam serdeczne gratulacje i gorące życzenia zdrowia, pomyślności, miłości bliskich i wielu następnych lat szczęśliwego i pogodnego życia.”

Do urodzinowych życzeń dołączyli również członkowie najbliższej rodziny wraz z najmłodszym prawnukiem -  młodszym od Pani Stanisławy o równe 100 lat. Nie zabrakło również jubileuszowego tortu i tradycyjnego toastu lampką szampana – oczywiście ,,200 lat”.

Pani Stanisławie gratulujemy tego pięknego Jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo, dużo zdrowia, by każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych.

 

Przeczytano: 522 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

STOP wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Rząśnik (024)
STOP wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Rząśnik (151)
Dobry start lepsza przyszłość