Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

Aktualności

10 lutego 2020 15:40 | Aktualności

II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rząśnik

9 lutego  2020 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Trzaskomy w Porządziu odbył się drugi Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rząśnik. W turnieju uczestniczyło 65 zawodników w 5 kategoriach : chłopcy z klas 0 – IV, dziewczęta z klas V – VIII, chłopcy z klas V – VIII oraz OPEN kobiety i mężczyźni. Turniej został zorganizowany przez Wójta Gminy Rząśnik oraz nauczycieli wychowania fizycznego z terenu gminy Rząśnik. Trzy pierwsze miejsca zostały nagrodzone pucharami ufundowanymi przez Wójta Gminy Rząśnik oraz nagrodami rzeczowymi, które zasponsorowały Szkoły dla Dorosłych PASCAL w Wyszkowie. Podczas turnieju została zorganizowana zbiórka charytatywna na leczenie Olka Sitka. Udało się zebrać 769 złotych. Dziękujemy bardzo wszystkim darczyńcom.