Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

Aktualności

03 września 2020 14:02 | Aktualności

Otwarcie nowo wyremontowanego przedszkola w Rząśniku

Dnia 1 września 2020 r. o godz. 11.00 odbyło się uroczyste otwarcie, wyremontowanej dla przedszkolaków części Szkoły Podstawowej w Rząśniku.

Ze względu na sytuację pandemii otwarcie miało skromny i symboliczny charakter przy udziale niewielkiej liczby dzieci, rodziców, nauczycieli i władz samorządowych. Poświecenia wszystkich zebranych, nowych pomieszczeń i wyposażenia dokonał ks. proboszcz Robert Sulich. Przecięto symboliczną wstęgę i już oficjalnie pierwsze przedszkolaki mogły wejść i podziwiać swoje nowe miejsce nauki i zabawy. Zapraszamy do galerii zdjęć.

tekst ze str. szkoły

,,Zakończyły  się prace zmierzające do przystosowania budynku szkoły do potrzeb przedszkolaków. Pojawił się chodnik dookoła budynku szkoły, natomiast na tyłach budynku, pomiędzy halą a boiskiem powstał parking. Zakończyły się też już prace remontowe w budynku szkoły. Efekt jest oszałamiający. Mamy nadzieję, że przedszkolaki i panie nauczycielki będą się czuły w swoich salach fantastycznie.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć prezentujących postępy w pracach oraz ostateczny efekt.

(https://sprzasnik.szkolnastrona.pl/a,1143,prace-remontowe-przy-szkole)

Wykonawcą całego przedsięwzięcia jest firma p. Jarosława Maliszewskiego. Serdecznie dziękujemy Radzie Gminy, Panu Wójtowi i jego Zastępcy za podjęcie decyzji o przebudowie części budynku szkoły na potrzeby przedszkolaków i przekazane na ten cel środki finansowe. Państwa działania sprawiły, że spełniło się marzenie o bardzo dobrych warunkach do zabawy i nauki dla przedszkolaków. Zastępcy Wójta Panu Pawłowi Abramczykowi za współpracę przy planowaniu i organizacji  prac związanych z przebudową. Słowa podziękowania kierujemy do wykonawcy  przebudowy Pana Jarosława Maliszewskiego za bardzo dobrą współpracę, pomoc w rozwiązaniu wielu trudności, zlecanie swoim Pracownikom także prac, które wykraczały poza zakres umowy. Dziękujemy także Panu Arkadiuszowi Antoniakowi, Krzysztofowi Szczerbie, Rafałowi Rogólskiemu, Krzysztofowi Deptule, Przemysławowi Durce, Janowi Ogrodnikowi, piłkarzom WKS-u za wykonanie różnych prac, które pozwoliły na terminowe przygotowanie oddziałów przedszkolnych do otwarcia. Mamy nadzieję, że praca i zabawa w wyremontowanych salach będzie dla przedszkolaków niezapomnianą przygodą i wielką przyjemnością.”

Przeczytano: 491 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

STOP wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Rząśnik (024)
STOP wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Rząśnik (151)