Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

Aktualności

16 września 2020 10:52 | Aktualności

Inwentaryzacja źródeł ciepła w Gminie Rząśnik

W drugiej połowie września rozpocznie się inwentaryzacja źródeł ogrzewania na terenie Gminy Rząśnik. Szczegółowa inwentaryzacja systemów grzewczych potrwa aż do końca października 2020 roku.

Ankieterzy upoważnieni przez Urząd Gminy odwiedzą wszystkie budynki w gminie Rząśnik, aby zebrać informacje dotyczące nieruchomości oraz sposobu ich ogrzewania. Będą zadawać m.in. pytania dotyczące stanu docieplenia budynku, powierzchni ogrzewanej, rodzaju zainstalowanych źródeł ciepła – wykorzystywanych zarówno do celów grzewczych, jak i podgrzewania wody.

Osoby przeprowadzające ankiety zaopatrzone będą w identyfikatory oraz upoważnienia podpisane przez Wójta Rząśnika.

Wywiady w terenie będą odbywać się w godzinach 9.00-19.00, a także w weekendy. Ankieterzy nie mogą wchodzić za próg mieszkania/domu. Udzielane informacje będą anonimowe i nie będzie wymagany podpis na ankiecie.

Wiarygodność ankieterów można potwierdzić:

  • w firmie realizującej to zadanie dla Miasta – Atmoterm S.A. z Opola pod nr telefonu +48 734 211 822

  • w Urzędzie Gminy Rząśnik pod nr telefonu: +29 592 92 75.

Zachęcamy do udzielania informacji Ankieterom, ponieważ Państwa pomoc przyczyni się do zgromadzenia precyzyjnych danych, które pomogą określić stan ogrzewania w budynkach oraz sprawniej przygotować się do kolejnych programów finansujących wymianę pieców. Warto pamiętać, że inwentaryzacja źródeł ciepła nie jest kontrolą palenisk węglowych w budynkach, ma jedynie za zadanie zgromadzenie danych potrzebnych do optymalizacji późniejszych działań. Ankietę można też wypełnić online, na stronie Urzędu Gminy Rząśnik – tutaj link: https://app.ekostrateg.com/zdi/ankieta?tenantId=rzasnik_publiczna&formId=INWENTARYZACJA

 

 

Przeczytano: 327 razy.| Wydrukuj|Do góry

STOP wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Rząśnik (024)
STOP wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Rząśnik (151)